Rating
1,457
Total Matches Played
7
Highest Points
30,700
Average Points
21,314
Placement Average
3.14
Placement Trend
Placement
Rating
Recent Matches
04/19/2026
IRL Meetup
Cal
14,100
-30.9
rmaand
19,500
-15.5
sky
55,800
40.8
Callmecommander
30,600
5.6
04/19/2026
IRL Meetup
Deepika
11,300
-33.7
Stan (Stan)
58,700
43.7
rmaand
19,800
-15.2
MimiT
30,200
5.2
04/19/2026
IRL Meetup
ricky
41,000
26
rmaand
12,900
-32.1
Kmasubuchi
28,100
-6.9
anubis
38,000
13
09/15/2025
IRL Meetup
rmaand
24,700
-10.3
Birb
16,400
-28.6
Chris (TheChrisD)
35,200
10.2
Erichuang
43,700
28.7
09/14/2025
IRL Meetup
eatdatrice
36,100
21.1
rmaand
29,400
4.4
MarkGG
27,700
-7.3
seanyang
26,800
-18.2
Copyright © Amano Marketing Agency, LLC.
All rights reserved.